Neostyl je Váš partner pro komplexní řešení bydlení.


Tranzit Neostyl
projekt dřevostavby

Projekt

NEOstyl pro Vás zajistí kompletní projektovou přípravu stavby od studie až po detailní dokumentaci pro provádění stavby. 

Naší strategií je perfektní projektová příprava, která zaručuje přesnou kalkulaci, perfektní přípravu a precizní realizaci.

Součástí našich služeb je zastupování klienta při jednání s úřady a kompletní projednání projektu. 3D model je součástí ´tvorby architektonické studie.


Pozemek

Poradíme Vám s nákupem nemovitostí. NEOstyl provádí analýzu vhodnosti pozemků pro Váš záměr, technické parametry, vztah k územnímu plánu atd.

Geodetické zaměření, napojení na technické sítě, orientace ke světovým stranám, geologie, výhledy... vše je důležité.

analýza pozemků

Našimi partnery jsou realitní kanceláře s vysokým profesionálním kreditem

Podřipskárealitní logo.jpg

Financování

Garantujeme nejen perfektní návrh, architektonické, dispoziční i estetické řešení přímo pro Vás, ale také dokonalé technické provedení a také pevnou a velmi rozumnou cenu!!!

Během celého procesu máte přehled o rozpočtu Vašeho domu.

Jedinou cestou jak se vyhnout nepříjemným překvapením se změnami cen či úpravám standardů je perfektní projektová příprava, položkový rozpočet a jasná a přehledná smlouva o dodávce stavby.

Naši partnerští finanční poradci Vám navrhnou optimální cestu pro financování Vašeho záměru.


Otevřenost

Našim klientům nabízíme možnost podívat se na právě realizované stavby. Můžete vidět náš realizační tým, mluvit s našimi řemeslníky, kteří jsou vybraní odborníci ve svém oboru. Zároveň můžete získat zpětnou vazbu od našich klientů, kterým jsme realizovali rodinné bydlení.

Klientské prohlídky staveb

Klientské prohlídky staveb


Osobní záruky

Spolupráce klienta, projekce i stavby

Spolupráce klienta, projekce i stavby

NEOstyl je spojením zejména projekce a realizace.

Jan Drahozal zodpovídá za projektovou přípravu a za technické řešení staveb a souvisejících technologií.

Petr Gieci vede stavby, koordinuje stavební procesy a se svou strojařskou  přesností kontroluje celý stavební proces.

U nás se nekončí stavebním projektem. Pro NEOstyl je projekt dokončen až teprve když je vše projednáno, postaveno, dokončeno a klient si svůj nový rodinný dům užívá.


Pojištění

Společnost NEOstyl je pojištěna u firmy Generali Pojišťovna a. s.

 

 

 


Stavební specializace

Insowool

Insowool

Knauf

Knauf

Pavatex

Pavatex

NEOstyl věří v moderní difuzně otevřené dřevostavby s vysokou technologickou kázní, perfektní tepelnou izolací a minimálními úniky tepla stavebními netěsnostmi.

Moderní dřevostavby dýchají, jsou otevřené prostupu vlhkosti avšak jsou velmi těsné. Teprve za tohoto předpokladu lze kontrolovat výměnu vzduchu a s ní spojené úniky tepla větráním.

Pro tepelné izolace fasád používáme ty nejlepší izolace od firmy Insowool, které Vaši stavbu chrání nejen v zimě proti chladu, ale také v létě proti horku. Ideální izolace pro tyto účely jsou dřevovláknité desky Pavatex.

 

Pokud je stavba dokonale těsná, a to být musí, pokud chce být ekonomická a šetřit energie na vytápění, pak je třeba nuceně větrat, samozřejmě s rekuperací tepla, která může mít až 90%.

U stavby, která je správně orientovaná, má kvalitní tepelněizolační obvodový plášť a kontrolované automatické větrání s rekuperací tepla, již NENÍ ZDROJ TEPLA pro vytápění vůbec důležitý! Ekonomicky důležité náklady na energie jsou ohřev teplé užitkové vody, vaření, ostatní spotřebiče atd. Vytápění je opravdu nepodstatnou položkou v provozních nákladech na Vaši stavbu.

.